Vaše nejčastější dotazy

Jaké jsou Vaše dotazy na téma půjčky? Ty nejčastější naleznete zde.

FAQ - časté dotazy:

Na co můžu půjčku využít?

Naprostou většinu půjček můžete použít na cokoliv, záleží čistě na Vás pro jaký účel peníze využijete.

Kolik peněz si mohu půjčit?

Výše běžné půjčky je většinou v rozmezí 20 000 až 600 000 korun. U SMS půjčky před výplatou se částka pohybuje do 10 000 Kč a u půjčky s ručením nemovitostí (americké hypotéky) je částka vztažena k tržní hodnotě nomovitosti a dosahuje řádově miliónů korun.

Kolik zaplatím za vyřízení půjčky?

Poplatek za vyřízení půjčky se liší dle poskytovatele, řada půjček je zdarma, žádný poplatek nebudete platit. Existují však půjčky kde je účtován poplatek za vyřízení půjčky a další typy poplatků. Je třeba na toto brát zřetel.

Jak je to s předčasným splacením?

Některé společnosti umožňují půjčku předčasně splatit, zdarma či za poplatek, některé tuto variantu nenabízí.

Jsem důchodce, mohu o půjčku zažádat také?

Ano, existuje řada půjček i pro důchodce. Doporučujeme uvést v žádosti také partnera, získáte tak lepší celkové hodnocení ke schválení.

Jsem žena na mateřské dovolené, mohu o půjčku zažádat také?

Ano, na trhu jsou také půjčky pro ženy na mateřské dovolené. Doporučujeme uvést v žádosti také partnera, získáte tak lepší celkové hodnocení ke schválení.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

Předběžné schválení většinou obdržíte po odeslání žádosti. Poté budete kontaktováni a bude Vám zaslána úvěrová smlouva. Pak již záleží na Vás, jak rychle podepsanou smluvu společně s vyžadovanými doklady zašlete zpět. Případně se využívá služeb kurýra, či návštěvy pobočky. Peníze jsou odesílány velmi krátce po obdržení všech dokladů a finálním schválení.

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky