Essox půjčka

Společnost Essox je dceřinou společností Komerční banky a na našem trhu funguje již řadu let. Ve své nabídce má vedle produktů pro financování automobilů také úvěry pro lepší bydlení, Essox půjčky na zboží a služby, kreditní karty nebo leasing průmyslových strojů a výrobních zařízení. Možná jste se se značkou Essox setkali také při nákupu na internetu - Essox jako partner mnoha E-shopů zajišťuje nákup zboží na splátky.

Půjčka na auto

Společnost Essox se zabývá především financováním automobilů. Pro nákup nových i starších automobilů nabízí Essox jak úvěr, tak leasing s délkou splácení 12-84 měsíců (v závislosti na stáří a typu automobilu). Essox půjčku na auto mohou využít jak zaměstnanci ve stálém pracovním poměru, tak podnikatelé a OSVČ.

Půjčka ba bydlení

Chystáte-li se do modernizace Vašeho bydlení – rekonstrukce koupelny, kuchyně, pořízení nového nábytku či drahé elektroniky, můžete využít spolehlivou a výhodnou Essox půjčku na bydlení. S tímto úvěrem je možné získat finance až na 100% ceny pořizovaného vybavení nebo rekonstrukce – záleží na konkrétních podmínkách prodejce nebo dodavatele.

Essox leasing strojů a zařízení

Pro podnikatele a živnostníky je určen výhodný leasing na nákup strojů a výrobních zařízení. S podnikatelským leasingem od Essox tak lze financovat například nákup zemědělských strojů, zdravotnického vybavení, strojů na obrábění dřeva nebo kupříkladu profesionálního gastro vybavení pro restaurace a stravovací zařízení.


www stránky: www.essox.cz

Publikováno: 7.4.2012

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky