ČSOB půjčka na cokoliv

Bankovní půjčky na cokoliv jsou oblíbeným typem úvěrů. Vyznačují se nízkou úrokovou sazbou a slušnou maximální částkou, kterou si lze půjčit bez ručitele a zajištění. Takovouto půjčku nabízí i ČSOB.

ČSOB Půjčka 20000 – 600 tisíc

S ČSOB půjčkou na cokoliv můžete získat 20 000 – 600 000 a dobu splatnosti si můžete zvolit mezi 12 – 84 měsíci. Peníze jsou čerpány jednorázově a půjčka se splácí pravidelnými měsíčními splátkami. Podmínkou půjčky je mít u ČSOB běžný účet – to lze zařídit jednoduše při žádosti o půjčku.

Půjčka od 18 let

Půjčka je určena pro žadatele starší 18 let. Žádat mohou jak zaměstnanci ve stálém pracovním poměru, tak živnostníci a podnikatelé. Při žádosti o ČSOB půjčku na cokoliv je nutné doložit výši příjmů – pokud již máte u ČSOB účet a chodí Vám na něj alespoň 3 měsíce mzda, příjem dokládat nemusíte. Živnostníci a podnikatelé jsou povinni doložit poslední daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně. K půjčce je možnost sjednání pojištění pro případ trvalé pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání.

ČSOB půjčka na lepší bydlení

ČSOB půjčka na lepší bydlení je účelovou variantou ČSOB půjčky na cokoliv. Je určena pro financování rekonstrukce stávajícího bydlení, ale také pro pořízení nového bydlení (například pro klienty, kteří nemohou využít hypotéku nebo úvěr ze stavebního spoření). Minimální výše ČSOB půjčky na lepší bydlení je 100 000 Kč, maximální hranice není stanovena a záleží na individuálním posouzení. Do 600 000 je půjčka bez ručení a zástavy. Splatnost půjčky je 1 rok až 10 let a nutností je doložit účel využití finančních prostředků.


www stránky: www.csob.cz

Publikováno: 17.11.2013

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky