Zaimo půjčka

Vynikající půjčka, která zde dlouho chyběla. Rychlá a férová půjčka bez komplikací a prokazování s delší splatností než běžné sms půjčky. Tak to je Zaimo, půjčí Vám až 25.000 Kč na jeden rok. Půjčku si tak pohodlně můžete rozložit až do 12 splátek. Navíc mají šanci i lidé, kteří nechtějí dokládat svůj příjem a nebo mají problémy v registru. Zaimo vytvoří nabídku půjčky individuálně pro všechny.

Obdivuhodná rychlost

Půjčka je extrémě rychlá, stačí vyplnit žádost a vše je otázkou minut. Na půjčku dohlíží plně automatizovaný systém s 100 procentním online provozem. Ten rozhoduje o tom, zda Vám půjčka bude schválena či nikoliv. Důraz je vždy kladen na schopnost půjčku splatit a tudíž na to, aby jste se nedostali do problémů. Drobným zdržením se může zdát ověřování Vašeho účtu zasláním 1 Kč na účet Zaima. Aby se předcházelo těmto zdržením z převodu, máte k dispozii vícero účtů, na které lze korunu zaslat. Zvolte si stejnou banku, jakou máte Vy a převod bude okamžity.


Zaimo recenze

Půjčka Zaimo se těší obrovské popularitě i v řadách žadatelů. Nespočet spokojených klientů dělají půjčce Zaimo výborné recenze. Obdobné popularitě se těší půjčka také v dalších zemích, kde působí.

Více než půjčka do výplaty

Zaimo nabízí více, než běžná půjčka do výplaty. půjčí Vám více a na delší dobu. Bere ohled na Vaši situaci, která se promítne v nabídce na míru. Služba Zaimo je provozována nadnárodní úvěrovou společností Kreditech, která u nás provozuje úspěšnou půjčku Kredito24.cz, která je určena pro nižší částky a na kratší dobu, konkrétně na dobu do 30 dní k překlenutí nenadálých finančních potřeb do výplaty.

Publikováno: 17.4.2012

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky