Půjčky pro nezaměstnané

Peněz nazbyt nemají ani ti, kteří mají stálé zaměstnání, natož pak lidé bez práce, kteří jsou odkázáni pouze na sociální dávky a na občasnou příležitostnou brigádu. Pokud se pak přihodí nějaká nečekaná událost, která si vyžaduje finanční investici, může vzniknout problém. Na finančním trhu ale najdeme řadu půjček, o které mohou žádat i lidé bez práce. Podívejme se na půjčky pro nezaměstnané trochu podrobněji.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmů

Asi není potřeba připomínat, že půjčky pro nezaměstnané jsou převážně z nebankovní části finančního trhu. Pro lidi bez práce budou zajímavé ty nebankovní půjčky, u kterých není potřeba dokládat výši příjmů. Tento typ půjček se specializují zejména malé nebankovní společnosti, které poskytují tzv. SMS půjčky pro nezaměstnané.

SMS půjčky pro nezaměstnané

SMS půjčky jsou malé okamžité a dostupné půjčky do 5000 nebo 10000 Kč. Lze o ně žádat pomocí SMS zprávy z mobilního telefonu nebo pomocí online formuláře na internetových stránkách dané společnosti. Pro získání půjčky Vám zpravidla stačí občanský průkaz, až na výjimky není potřeba dokládat potvrzení o příjmu a některé SMS půjčky jsou i bez nahlížení do registru. Rozhoduje bonita žadatelů.

Ferratum, Netcredit, Crediton a další

Asi nejznámější SMS půjčkou je půjčka Ferratum, na našem finančním trhu ale působí i bezpočet dalších společností – například Půjčkomat, NetCredit, ViaSMS, Kredia, CreditON, Credit Money a další.

Publikováno: 27.3.2012

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky