Půjčka bez doložení příjmu

Půjčky bez doložení příjmu jsou určeny klientům s nízkými nebo špatně prokazatelnými příjmy. Ať už se jedná o zaměstnance s minimální mzdou, lidi na sociálních dávkách nebo o žadatele, kteří příjem mají, ale z nejrůznějších důvodů jej nemohou oficiálně prokázat. Existují společnosti, ktré doložit příjem nevyžadují. Posuzují ale vždy celkovou bonitu.

Půjčky pro studenty, důchodce i nezaměstnané bez příjmu

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu je produkt, který tak mohou získat i studenti, důchodci, nezaměstnaní, ženy na mateřské nebo lidi, kteří se živí občasnou výpomocí a brigádami. Tento typ úvěru můžeme hledat především v nabídce nebankovních společností. Ne všechny nebankovní půjčky jsou bez doložení příjmů, ale vždy se posuzuje jestli půjčku budete mít pod kontrolou a splácet..

Rychlá půjčka

Rychlou půjčku bez doložení příjmů nalezneme také v oblasti tzv. SMS půjček. U těchto mikroúvěrů nejenže není vždy potřeba dokládat příjmy, ale díky online žádosti, schválení do několika minut a okamžitému zaslání peněz jsou tyto půjčky doslova bleskové. To platí zejména pro půjčky na bankovní účet.

Nemusíte doložit příjmy

Půjčka bez dokládání příjmu byla do donedávné doby výsadou nebankovního sektoru. Dnes tento typ úvěru nabízejí i některé banky. Nechtějí totiž své klienty zatěžovat zbytečnou administrativou a nutností doručení dokladu o příjmech. Pro získání takovéto půjčky stačí jen správně vyplnit internetový online formulář a půjčka bez potvrzení o příjmu může být během pár minut schválena. Vše jde snadno a poměrně rychle, pozor však dejte na podvodné firmy a pečlivě proto studujte smlouvu.

Publikováno: 26.9.2012

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky