Půjčka Home Credit

Půjčka od společnosti Home Credit se řadí k úspěšným půjčkám na našem thu již řadu let. Home Credit půjčka je v rozmezí 10 000 až 150 000 Kč. Výhodou je, že půjčku můžete do 1 měsíce zdarma zrušit. K získání půjčky nepotřebujete ručitele a můžete si pojistit výdaje. Home Credit půjčka umožňuje flexibilitu splátek.

Úvěrové společnost Home Credit a. s. byla založena v roce 1997. V České republice jde o jednoho z nejvýznamnějších hráčů na poli spotřebitelských úvěrů. Díky široké nabídce orientaci striktně na českého zákazníka má Home Credit před svou konkurencí nepatrný náskok. Společnost je významná i co se rozsahu a objemu služeb týče. Za poslední rok poskytla úvěry ve výši skoro 8 miliard korun. Právem se tak řadí mezi nejvýznamnější a největší hráče na trhu.

Produkty Home Credit

Společnost Home Credit dokáže poskytnout peníze opravdu na cokoliv. Základní položkou je určitě neúčelový spotřebitelský úvěr v obchodech a Home Credit půjčka. U toho ale Home Credit nekončí. Zajímavý je Medifin, což představuje spotřebitelský úvěr na nadstandardní zdravotní pomůcky a zákroky. Auto úvěr pro nákup a financování nového či ojetého vozidla. Kreditní karta Home Credit, která výrazně usnadňuje a urychluje nakupování pomocí revolvingového úvěru. Stříbrná karta Home Credit pro opakované nakupování na splátky či Premia karta pro mezinárodní platební styk.

Filosofie společnosti Home Credit

Home Credit je komplexní firma, která dokáže poskytnout úvěr prakticky na cokoliv. Díky 4 500 obchodních míst po celé české republice nabízí Home Credit plošné poradenství a poskytování svých produktů. Spoluprácí s celou řadou prodejen a obchodů navíc Home Credit umožňuje svým klientům uskutečnit nákup na splátky přímo v obchodě, čímž výrazně usnadňuje svým klientům práci a čas.


www stránky: www.homecredit.cz

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky