Půjčka České spořitelny

Česká spořitelna poskytuje celou řadu půjček a úvěrových produktů. Vedle kontokorentu k běžným účtům, kreditních karet, hypoték nebo spotřebitelského úvěru jsou to především produkty Půjčka České spořitelny a Hotovostní úvěr. Tyto úvěry mají jasné parametry.

Úvěry České spořitelny

Půjčka České spořitelny je půjčkou neúčelovou – můžete si půjčit na cokoliv – vybavení domova, pořízení automobilu, přepychovou dovolenou – je to jen a jen na Vás. Její maximální výše je 600 tisíc Kč a peníze můžete získat převodem na účet i v hotovosti. Úroková sazba je nastavena velmi nízko a po celou dobu splácení půjčky zůstává stejná. Půjčky České spořitelny jsou pro široké spektrum žadatelů.

Česká spořitelna nabízí půjčky občanům

Tento úvěrový produkt je určen občanům ČR i cizincům, kteří mají povolení k trvalému pobytu na našem území. Při žádosti o půjčku budete potřebovat občanský průkaz nebo pas a potvrzení o výši Vašich příjmů (v případě, že podnikáte, dokládáte poslední daňové přiznání). Půjčka nabízí možnost pojištění neschopnosti splácet.

Hotovostní půjčka

Hotovostní úvěr je neúčelová půjčka, o niž může žádat občan ČR i cizinec, a to i v případě, že má trvalé bydliště mimo ČR. Výše této půjčky začíná na 30 000, maximální částka není stanovena a určuje se individuálně. Pro získání hotovostního úvěru není potřeba mít u České spořitelny bankovní účet – půjčku lze splácet i z účtu v jiné bance. Podobně jako u Půjčky České spořitelny je potřeba k žádosti doložit výši příjmů. Hotovostní úvěr má po celou dobu splácení fixní úrokovou sazbu.


www stránky: www.csas.cz

Publikováno: 7.9.2013

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky