Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna patří k tradičním bankovním institucím, které jsou navíc silně propojené se sítí České pošty. Tím pádem nabízí Poštovní spořitelna své služby plošně a je vždy svým klientům na blízku. Pracovníci Poštovní spořitelny jsou k dispozici na celé řadě pošt a tím umožňují klientům využívat služby této instituce po celé České republice. Poštovní spořitelna patří své mateřské společnosti ČSOB, která spadá pod belgickou skupinu KBC. Jde o nadnárodní korporaci, která dlouhodobě působí na finančních trzích a patří k předním poskytovatelům finančních produktů nejen u nás, v Evropě, ale i ve světě.

Služby Poštovní spořitelny

Poštovní spořitelna nabízí širokou paletu služeb od vedení účtů, přes spoření a investování, zajištění bydlení, pojištění až k půjčkám. Právě půjčky patří v portfoliu Poštovní spořitelny k velice zajímavému tématu. Nová produktová řada spojená se značkou Era nabízí moderní způsoby úvěrování a celkového pojetí financí celých rodin.

Era půjčka

Poštovní spořitelna je schopna zprostředkovat půjčky až do 300 000 Kč bez zajištění na neúčelový úvěr. Jedná se o Era půjčku, která je na cokoiv. Navíc díky velice flexibilním finančním produktům dokáže Poštovní spořitelna připravovat produkty na míru a podle potřeb každého klienta. Tím se řadí k předním poskytovatelům finančních služeb a právem ji čeští občané oceňují jako jednoho ze stabilních a ověřených partnerů.


www stránky: www.postovnisporitelna.cz

Publikováno: 17.3.2012

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky