Citibank půjčka

Citibank půjčka – úvěr od bankovní společnosti Citi Bank, je oblíbenou, výhodnou a dostupnou půjčkou na cokoliv. Můžete si půjčit až 600 000 Kč. Délka splácení Citibank půjčky je v rozmezí 24 – 72 měsíců. Půjčka se vyznačuje výhodnou úrokovou sazbou, ale hlavně rychlostí – už během pár minut od podání žádosti se dozvíte, zda půjčku dostanete.

Citibak půjčka - žádné zbytečné poplatky

K získání Citi půjčky nepotřebujete ručitele ani zástavu nemovitosti a kvůli vyřízení Citipůjčky nemusíte nikam chodit – o úvěr žádáte pomocí online formuláře na internetu a po schválení půjčky Vás osobně navštíví pracovník Citi banky k vyřízení formalit. Je to tak pohodlné, jak to jen jde. A nebudete potřebovat ani běžný účet u Citi bank (mnohé banky při poskytnutí půjčky vyžadují založení běžného účtu).

Kdo může o Citi půjčku požádat

Půjčka Citibank je určena pro žadatele s trvalým pobytem a zaměstnáním na území ČR. Je vyžadován stálý měsíční příjem a minimální věk 25 let. O půjčku mohou žádat zaměstnanci v pracovním poměru, živnostníci, podnikatelé, ale i důchodci.

Co je k získání půjčky potřeba

K vyřízení žádosti o CitiPůjčku budete potřebovat občanský průkaz, cizinci pak cestovní pas a povolení k trvalému pobytu. Dále bude nutné dodat potvrzení o Vašich příjmech (výplatní pásky, poslední daňové přiznání, důchodový výměr).

Citibank a kreditní karty

Zajímavým produktem jsou také kreditní karty s aktraktivními bonusy a spoustou výhod.


www stránky: www.citibank.cz

Publikováno: 13.6.2012

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky