Expres půjčka od MONETA Money Bank

MONETA Money Bank nabízí svou Expres půjčku a společně s ní velmi zajímavé úrokové sazby. Banka se snaží klienty získat právě na nízké sazby, které mají ve velkém objemu pokrýt náklady banky. Banka nabízí vyřízení půjčky během okamžiku. Schvalování Expres půjčky probíhá automaticky a systém ihned po zadání podkladů do systému vyhodnotí „kvalitu“ klienta a odpoví mu na základní otázku, zda mu úvěr poskytne či nikoliv. Vše velmi snadno a rychle.


Žádost a vyřízení půjčky MONETA Money Bank

S velmi zajímavou nabídkou ohledně Expres půjčky přišla MONETA Money Bank. Nabízí možnost zažádat prostřednictvím internetu a pak následně vše doladit až na pobočce. Žádost přes internet je velmi intuitivní a nepředstavuje žádná složitá data. Vše velmi snadno v uživatelsky příjemném formuláři, který žadatel jednoduše vyplní a pak již čeká na odpověď banky, zda mu půjčku poskytne. Po internetové žádosti obvykle následuje fyzické ověření zadaných údajů a v případě schválení podpis smlouvy na pobočce a přijetí peněz.

Důležité je na pobočku pro vyřízení přinést dva doklady totožnosti a doložení o minulých příjmech. U zaměstnanců se jedná o potvrzení zaměstnavatele. U osob samostatně výdělečně činných jde o daňové přiznání a doklady o bezdlužnosti na příslušných úřadech. Pokud klient přinese veškeré podklady, je mu schopna vyhovět do několika málo okamžiků od podepsání smlouvy.

Splácení půjčky

Doba splácení je vyloženě na klientovi. MONETA Money Bank nabízí celou řadu možností a pouze klient si vybere, zda chce Expres půjčku splácet jen pár či více let. Od této doby je samozřejmě odvislá i platba a výše RPSN. Banka navíc nabízí možnost kdykoliv splatit část půjčky či dokonce jí celou doplatit. Splácení totiž obvykle probíhá pravidelně měsíčně přímo inkasem z běžného účtu, který musí být veden u MONETA Money Bank.

Právě vedení účtu je obligatorní podmínkou pro poskytnutí úvěru, avšak nejedná se o žádný problém, jelikož takový účet je u této banky zdarma. K půjčce je poskytováno pojištění pro případ plné pracovní neschopnosti či ztráty zaměstnání. Díky tomu se klient nemusí obávat, že by rodinný rozpočet v případě vážné události strádal ještě platbou Expres půjčky.

Základní parametry

Expres půjčka – Výše min. 30 000 Kč, max. 600 000 Kč, splácení min. 24 měsíců, max. 96 měsíců.


www stránky: www.moneta.cz

Publikováno: 17.5.2011

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky