Era půjčka

Poštovní spořitelna poskytuje několik typů úvěrů – vedle oblíbené Era půjčky na cokoliv je to Era půjčka na bydlení nebo Era hypotéka. V nabídce Poštovní spořitelny nechybí ani platební karty - Kreditní karta nebo Era splátková karta.

Era Půjčka na cokoliv

Era půjčka od Poštovní spořitelny je jednoduchý úvěr na cokoliv - bez nutnosti dokladování účelu. Půjčit si můžete až 600 000 Kč na 7 let. Pro získání Era půjčky nepotřebuje ručitele ani zástavu. Peníze můžete využít na nákup auta, vylepšení Vašeho bydlení nebo třeba na financování luxusní dovolené - záleží jen na Vás, na co půjčku využijete.

Půjčka na bydlení

Era půjčka na bydlení je určena pro ty, kteří si chtějí vylepšit své bydlení - ať už se jedná o rekonstrukci kuchyně, koupelny, celého podkroví, anebo nákup nového nábytku či vybavení domácnosti. I když se jedná o půjčku účelovou, s dokladováním účelu nemusíte nijak spěchat. Peníze budete mít ihned po schválení Vaší žádosti a účel doložíte během následujících 6 měsíců. Splatnost půjčky je až 10 let a samozřejmostí jsou nulové poplatky za poskytnutí a správu úvěru.

Splátková karta

Era splátková karta je určena klientům, kteří mají rádi jednoduché a srozumitelné půjčky. S kreditní kartou si peníze půjčujete jednoduše výběrem z bankomatu nebo u přepážky na poštách v ČR. Vedle toho lze tuto kartu používat pro bezhotovostní platby v obchodech v ČR i zahraničí jako každou jinou platební kartu a lze také využívat službu „cash back“ - při placení u vybraných obchodníků si můžete rovnou vybrat hotovost. S Era splátkovou kartou neplatíte poplatky za poskytnutí půjčky ani za vedení úvěru a máte možnost kdykoliv půjčku předčasně splatit.


www stránky: www.erasvet.cz

Publikováno: 1.3.2012

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky