Půjčka před výplatou

Malá, rychlá, krátkodobá a hlavně dostupná – to je půjčka před výplatou. „SMS“ půjčky proto, že o ně lze žádat pomocí SMS, „před výplatou“ pak proto, že slouží k překlenutí krátkodobého nedostatku peněz právě v období před výplatou. Přišly k nám ze Skandinávie, kde jsou již mnoho let velmi populární, a proto jsou také označovány jako „finské půjčky přes sms“.

Malé a krátkodobé půjčky

Jak už bylo zmíněno, jedná se o půjčky malé, zpravidla do 10000. Typicky se jedná o částky 2000, 4000 nebo 5000 Kč. Zkrátka tolik, kolik danému žadateli chybí, aby vyžil do další výplaty. Charakteristická je také krátká doba splatnosti – maximálně 30 nebo 31 dní.

Rychlá SMS půjčka před výplatou

Rychlá SMS půjčka je také extrémně rychlá. Poskytovatelé těchto minipůjček vědí, že pokud někdo o SMS půjčku žádá, potřebuje peníze ihned – okamžitě. Proto žádost, schválení a poslání peněz většinou nezabere víc než desítky minut. Zejména v případě, kdy se jedná o půjčku před výplatou na účet.

Rovněž dostupností SMS půjčky mezi ostatními typy úvěrů vynikají. Doklad o příjmu není až na výjimky potřeba – žádat mohou například i ženy na mateřské dovolené. U některých SMS půjček před výplatou se dokonce tolerují registry dlužníků.

Půjčka od 5000 do 10000 před výplatou

Pro někoho 2000 Kč nemusí představovat nijak závratnou částku. Pokud jste si ale špatně spočítali měsíční výdaje a nemáte na týden či dva do výplaty ani korunu na základní potraviny, může být půjčka před výplatou do 10000 doslova záchranou. Částku 2000 Kč není zas takový problémem získat v podstatě u žádné ze společností, které půjčky do výplaty poskytují. Půjčka před výplatou bez registru je asi tou nejoblíbenější.

Publikováno: 12.3.2012

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky