Raiffeisen bank

Raiffeisen bank, která má za sebou již více než 140 let úspěšného působení v celosvětovém finančnictví, vstoupila na český finanční trh v roce 1993. Důležitým milníkem v historii RB pak byl rok 2008, kdy dokončila sloučení s eBankou. Majoritním vlastníkem Raiffeisenbank je rakouská Raiffeisen Bank International AG, která má celosvětově více než 14 milionů klientů.

Raiffeisenbank se zaměřuje jak na soukromé osoby, tak na menší a střední firmy. V ČR má více než 120 poboček a klientských center, zaměstnává přibližně 2500 pracovníků, kteří se starají o spokojenost více než 120 000 klientů.

Produkty a služby Raiffeisenbank

Základním produktem RB je běžný účet - eKonto, které je osvobozeno od některých poplatků a pokud klient služby RB využívá dlouhodobě, další "věrnostní" výhody eKonta mu přibývají. Vedle běžného účtu poskytuje Raiffeisenbank spořicí účet nebo termínovaný vklad. Nabídka RB je ale daleko širší a v portfoliu produktů této banky najdeme také stavební spoření, penzijní připojištění nebo možnost nákupu hypotečních zástavních listů.

Pro náročnější klienty RB poskytuje služby privátního bankovnictví - s možností přizpůsobit běžné finanční produkty na míru individuálním potřebám a přáním konkrétního klienta.

Banka ve kterou mají klienti důvěru

Raiffeisenbank jako jedna z prvních bank u nás přistoupila ke Kodexu chování mezi bankami a klienty, který zaručuje vysokou úroveň přístupu banky ke klientům. Důraz je kladen především na maximální informovanost klienta. To jen dokazuje, že Raiffeisenbank je společností, na kterou se klienti mohou spolehnout a důvěřovat jí. Není náhoda, že v prestižních soutěžích RB získává pravidelně tituly a ocenění (například roku 2008 cenu Nejlepší banka roku).

Charita, podpora kultury by Raiffeisen bank

RB nezaostává ani v oblasti charity. Kromě dlouhodobé podpory sbírkového projektu Pomozte dětem nebo konta Bariéry se Raiffeisenbank snaží k charitě vést také své klienty. Například tak, že jim nabízí možnost vzdát se některých produktových bonusů ve prospěch finanční pomoci potřebným. RB rovněž podporuje projekty v oblasti vzdělávání nebo kultury.


www stránky: www.rb.cz

Publikováno: 17.2.2012

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky