ZUNO půjčka od ZUNO banky

Zuno Bank je další z řady bank nové generace. Její mateřskou společností je velká a renomovaná Raiffeisenbank.

ZUNO půjčka

ZUNO Půjčka bez poplatků od 7500 Kč až 50 000 Kč na cokoliv bez zbytečných poplatků. ZUNO zaručuje, že úrok u ZUNO půjčky zůstane po celou dobu splácení stejný. Možnost úplného předčasného splacení.

ZUNO účet zcela zdarma

ZUNO banka je dalším důkazem toho, že bankovní služby lze poskytovat bez zbytečných a nepřiměřených poplatků. ZUNO účet má vše, co od běžného účtu potřebujete, úplně zadarmo. Jak je to možné? – Hlavní roli zde hraje fakt, že vše důležité se děje přes internet. Odpadají tak náklady na pobočky a zaměstnance u přepážek.

ZUNO Osobní účty, termínovaný vklad, spotřebitelský úvěr

Zkrátka - pokud máte internet, vše podstatné, včetně zřízení účtu ZUNO banky, si můžete zařídit z Vašeho počítače. Zřejmá je tak i cílová skupina klientů ZUNO - lidé, kteří upřednostňují komunikaci přes Internet, a není jim lhostejné, jak vysoké poplatky za bankovní služby platí. Vedle běžného účtu bez poplatků nabízí ZUNO banka také spořicí účet, termínované vklady a nedávno byl představen i spotřebitelský úvěr.

ZUNO banka - Vše zvládnete z domova

Stát se klientem ZUNO banky je velice jednoduché a není třeba kvůli tomu nikam chodit. Nevěříte? Stačí vyplnit a odeslat jednoduchou online žádost, nejpozději do 3 pracovních dnů Vás bude kontaktovat kurýr, který Vám také přinese na zadanou adresu smlouvu k podpisu. To je vše. Za výhody, které ZUNO svým klientům nabízí, už tato banka sklidila nejedno ocenění - v anketě Zlatá koruna 2012 ZUNO bank obsadila druhou a třetí příčku za běžný a spořicí účet.


www stránky: www.zuno.cz

Publikováno: 7.10.2012

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky