Cetelem půjčka

Společnost nabízí standardní osobní půjčku Cetelem, která je jedním z nejoblíbenějších produktů v oblasit půjček. Jde o velice snadnou a rychle vyřízenou půjčku, která je k dispozici opravdu každému. Půjčku Cetelem je možné sjednat online, po telefonu či přímo na pobočce Cetelem.

Nejen půjčky

K dalším zajímavým produktům pak patří kreditní karta, nákup na splátky a auto-moto úvěr. Všechny tyto produkty jsou speciálně připravované pro co nejširší pole klientů a vycházejí jim maximálně vstříc.

Tradiční Cetelem

Úvěrová společnost Cetelem vznikla v roce 1996 jako poskytovatel spotřebitelských úvěrů v prodejně obchodních partnerů. Postupně společnost začala poskytovat i osobní půjčky a úvěrové karty. V současnosti je pak Cetelem silnou a stabilní společností, která patří k nejvýznamnějším nebankovním poskytovatelům úvěrových produktů a služeb obecně. Společnost je dceřinou firmou francouzské banky BNP Paribas Personal, která působí na trhu již od roku 1953.

Filosofie společnosti

Společnost v návaznosti na svou mateřskou firmu dodržuje pravidla zodpovědného úvěrování a hrdě se k nim hlásí. Jde především o to, že jako nejvýznamnější nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů klade při sjednání úvěru důraz nejen na zodpovědný přístup, na informovanost klientů o poskytovaném produktu, ale i soustavně sleduje kvalitu úvěrového portfolia a snaží se hledat cestu, jak případně pomoci klientovi dostat se z úvěrové spirály. Dále pak společnost vychází klientům při sjednávání finančních produktů maximálně vstříc a jedná s nimi naprosto individuálně. Cetelem se snaží zpřístupňovat úvěry co největšímu počtu spotřebitelů a navíc tyto úvěry připravovat s jejich spoluprácí.


www stránky: www.cetelem.cz

Publikováno: 17.3.2012

Sialini
(c) 2024 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Neposkytujeme půjčky