Půjčka bez doložení příjmu

Půjčky bez doložení příjmu jsou určeny klientům s nízkými nebo špatně prokazatelnými příjmy. Ať už se jedná o zaměstnance s minimální mzdou, lidi na sociálních dávkách nebo o žadatele, kteří příjem mají, ale z nejrůznějších důvodů jej nemohou oficiálně prokázat. Existují společnosti, ktré doložit příjem nevyžadují. Posuzují celkovou bonitu.

Půjčky pro studenty, důchodce i nezaměstnané bez příjmu

Půjčka bez doložení příjmu je produkt, který tak mohou získat i studenti, důchodci, nezaměstnaní, ženy na mateřské nebo lidi, kteří se živí občasnou výpomocí a brigádami. Tento typ úvěru můžeme hledat především v nabídce nebankovních společností a soukromých osob. Ne všechny nebankovní půjčky jsou bez doložení příjmů, ale u velké části to platí určitě.
Rychlá půjčka

Rychlou půjčku bez doložení příjmů nalezneme také v oblasti tzv. SMS půjček. U těchto mikroúvěrů nejenže není vždy potřeba dokládat příjmy, ale díky online žádosti, schválení do několika minut a okamžitému zaslání peněz jsou tyto půjčky doslova bleskové. To platí zejména pro půjčky na bankovní účet.

Nemusíte doložit příjmy

Půjčka bez doložení příjmu byla do donedávné doby výsadou nebankovního sektoru. Dnes tento typ úvěru nabízejí i některé banky. Nechtějí totiž své klienty zatěžovat zbytečnou administrativou a nutností doručení dokladu o příjmech. Pro získání takovéto půjčky stačí jen správně vyplnit internetový online formulář a půjčky bez doložení příjmu mohou být během pár minut schváleny. Vše jde snadno a poměrně rychle, pozor však dejte na podvodné firmy a pečlivě proto studujte smlouvu.

Publikováno: 26.9.2012

Sialini
(c) 2017 SIALINI, spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Půjčky-V-Akci.cz | O nás |
Neposkytujeme půjčky